Aktualności

Barton Firefox w nowych malowaniach

21.05.2014

Nowy Firefox łączy w sobie najmodniejsze wzory matowego malowania i atrakcyjny design z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. To klasyczna 50 w najnowocześniejszym wydaniu: duża moc chłodzonego powietrzem silnika 2T, kierunkowskazy ledowe i zwiększająca bezpieczeństwo jazdy soczewkowa lampa przednia optymalnie skupiająca światło, sprawiają że Firefox to perełka w kolekcji 2014.

Czytaj dalej

Sprintem do Albanii – niezwykła relacja z podróży życia

22.05.2012

Odkrywaj Polskę, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację oczyma motocyklisty Toma Normana i dziennikarza Wojciecha Domachowskiego, którzy wyruszyli na ekscytującą wyprawę motocyklami Barton Sprint oraz FNX. Zobaczcie jak motocykle Barton poradziły sobie w trasie.

Czytaj dalej

Bałkański test Bartona

20.03.2012

Już 21 maja rusza Bałkański Test Bartona Sprint oraz FNX 125. Przez trzy tygodnie pokonanych zostanie 4500 km. Celem wyprawy jest przeprawa przez trudne, górzyste tereny Bałkanów Zachod-nich i dotarcie do ufortyfikowanego legendarnymi bunkrami wybrzeża Albanii.

Czytaj dalej

Zwycięstwo Braci Szeja!

19.09.2011

16-17 Września odbył się 57 Rajd Wisły. Kolejne zwycięstwo w swojej karierze odniósł duet Jarosław i Marcin Szeja sponsorowany między innymi przez BARTON MOTORS.

Czytaj dalej