Motorcycles 125

Barton Cafe Racer

Dostępna kolorystyka
szary-cr czerwony-cr bialy

Nowość jaką jest motocykl Cafe Racer nawiązuje charakterem do dawnych maszyn wyścigowych. Jego smukły kształt, lekkość i styl sprawiają, że jest prawdziwym street fighterem. Moc 10 KM i aerodynamiczna pozycja, którą można wygodnie na nim przyjąć sprawia, że jadąc nim czujesz adrenalinę jak podczas ulicznych wyścigów.

Obniżona kierownica oraz lusterka z praktycznym mocowaniem, które nie poszerza kierownicy nadają Cafe Racerowi niepowtarzalnnego charakteru. Wygodna, profilowana kanapa pozwala bez problemu podróżować z pasażerem. Te cechy sprawiają, że jest to zwinna i zwortna maszyna. Zawieszenie doskonale pokonuje wszelkiego rozdaju nierówności, dlatego każda podróż pozwala czerpać z jazdy wyłącznie przyjemność. Cafe Racer gwarantuje, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Minimalizm widoczny na pierwszy rzut oka został przełamany nowoczesnym licznikiem analogowym umieszczonym centralnie, a tylna lampa wykonana w technologii Led świadczy nadążaniu za obowiązującymi trendami. Precyzyjna, pięciobiegowa skrzynia biegów pozwala wyciągnąć z maszyny wszystko co najlepsze, a nad bezpieczeństwem hamowania czuwa system CBS, który równomiernie roskłada siłę hamowania pomiędzy przednią a tylną tarczą hamulcową. Gumowe osłony na lagi nie tylko nadają stylu, ale również chronią amortyzator i zapewniają mu dłuższą żywotność.

 

SEE WHERE TO BUY TECHNICAL SPECIFICATIONS
TECHNICAL SPECIFICATIONS
ENGINE
CAPACITY
125 cm3
CLOCK AND CYLINDERS
four-stroke, single-cylinder
COOLING
air-cooled
MAXIMUM POWER
9,8HP
STARTING
electric, foot-operated
GEARBOX
Manual, 5-speed
DIMENSIONS AND WEIGHT
LENGTH
1940 mm
HEIGHT
1050 mm
WIDTH
780 mm
AXLE BASE
1270 mm
WEIGHT
120 kg
LOAD CAPACITY
150 kg
WHEELS
FRONT RIM
17"
FRONT TIRE
90/90-17
FRONT BRAKE
disc brake
REAR RIM
17"
REAR TIRE
110/80-17
REAR BRAKE
disc brake
PARAMETERS
FUEL TANK
14 l
FUEL CONSUMPTION
2,4 l / 100 km
WARRANTY
2 years / 12 000 km