Cross pit bike

Barton MZK 250

image/svg+xml
cena: 8 799
Dostępna kolorystyka
MZK250-1

Jak się bawić to na całego. Nowy Dirt-bike w ofercie wkracza na wyższy poziom. MZK 250 otwiera nowe możliwości jazdy w terenie, a 16-konny silnik Zongshen dostarczy mnóstwo emocji i wrażeń.

MZK 250 to świetny kompan do zabawy w błocie. Nie straszne mu wyboje i trudny teren. Zastosowano w nim stabilny widelec typu upside down o skoku 235 mm, zapewniający pełną precyzję prowadzenia. Tylny amortyzator zamontowany jest na kiwaku, dzięki czemu zoptymalizowano położenie środka ciężkości motocykla oraz osiągnięto płynność jazdy zarówno po niewielkich nierównościach, jak i optymalną kontrolę prowadzenia na większych wybojach. Konfiguracja podwozia i zawieszenia zapewnia kompromis pomiędzy komfortem jazdy a przyczepnością na każdym podłożu. Zastosowanie typowych, dużych kół terenowych sprawia, że MZK 250 sprawnie pokona każdą przeszkodę i nierówność. Za bezpieczeństwo odpowiadają hamulce hydrauliczne pracujące na tarczach typu wave o rozmiarach 270 i 240 mm z przodu i z tyłu. Co najważniejsze, hamulce zapewniają odpowiednie wyczucie hamowania do zastosowania terenowego.

Skonfigurowaliśmy model MZK 250 w taki sposób, aby na wyposażeniu znajdowało się to, co najważniejsze w jeździe terenowej – jednocześnie bez przepłacania za akcesoria, które Tobie mogą okazać się niepotrzebne. W każdej chwili możesz doposażyć swojego MZK 250 o szereg dodatkowych akcesoriów takich jak przedni reflektor z klasyczną żarówką lub w wersji LED, licznik motogodzin, handbary, kolorowe nakładki na szprychy, odjazdowe podnóżki czy tłumik generujący dźwięki rodem z 111 Megawat.

Zobacz gdzie kupić Dane techniczne
Dane techniczne
Silnik
Silnik
Zongshen jednocylindrowy, czterosuw, chłodzony powietrzem
Pojemność
223 cm3
Zapłon
CDI
Moc maksymalna
12 kW / 7000 obr./min.
Rozruch
elektryczny/nożny
Skrzynia biegów
Manualna, 5 biegowa
Wymiary i waga
Długość
2100 mm
Wysokość
1200 mm
Szerokość
810 mm
Wysokość siedziska
935 mm
Rozstaw osi
1490 mm
Waga
120 kg
Prześwit
300 mm
Koła
Felga przednia
Stalowa 21”
Hamulec przedni
tarczowy, hydrauliczny, Ø270 mm
Amortyzator przedni
Upside down, olejowy
Felga tylna
Stalowa 18"
Hamulec tylny
tarczowy hydrauliczny, Ø240 mm
Amortyzator tylny
olejowy