Cross pit bike

Barton NXT 300

image/svg+xml
cena: 14 149
Dostępna kolorystyka
zielony niebieski czerwony

Wysokie wybicie i daleki skok na torze motocrossowym… Długi i stromy podjazd w stylu rajdów cross country… Trudna i wymagająca odwagi przeszkoda hard enduro… Jeżeli Twój organizm napędza adrenalina produkowana właśnie w takich okolicznościach, to dobrze trafiłeś. Barton NXT 300 stanie się Twoim ulubionym, zaawansowanym narzędziem do generowania najmocniejszych wrażeń.

NXT300 wjeżdża do oferty Barton Motors jako model stojący na czele stawki offroadowej – nie tylko w naszej ofercie, ale także na całym rynku. Połączenie zaawansowanego podwozia, sporej mocy i wysokiej jakości sprawia, że za sterami NXT300 z powodzeniem odnajdą się nawet doświadczeni offroadowcy oraz zawodnicy. Pokonanych towarzyszy treningów lub zawodów zachwycisz nie tylko możliwościami, ale i ceną tego motocykla. Za osiągi odpowiada 1-cylindrowy, 4-suwowy silnik renomowanej marki Zongshen z chłodzeniem – co ważne – odbywającym się za pomocą cieczy. Poza sporą mocą maksymalną przekraczającą 26 KM, liczą się także wysoki moment obrotowy dostępny w szerokim zakresie, a także odpowiednie zestrojenie przełożeń napędu oraz skrzyni biegów.

Dopracowane podwozie NXT300 pozytywnie zaskakuje. Stalowa rama zapewnia sztywność konstrukcji. Aluminiowy wahacz oznacza obniżoną masę nieresorowaną, a pomagają w tym też obręcze, szprychy i piasty łączące lekkość oraz wytrzymałość (i dobry styl). Wisienką na torcie jest wysokiej klasy zawieszenie z długim skokiem oraz pełną regulacją, dzięki czemu każdy zawodnik dopasuje je do własnych preferencji lub przeszkód. Doświadczony jeździec doceni pożądane akcesoria, które NXT300 posiada w standardzie, jak klamki-niełamki, wspomniane piasty, chwytaki opon, czy reflektor przedni. Wszystko to przy niskiej masie własnej wynoszącej 138 kg.

Szukasz zaawansowanego motocykla offroadowego do wymagających treningów, do startów w zawodach, czy do zaawansowanej zabawy w terenie? Odwiedź salon Barton Motors i sam przekonaj się o wysokiej jakości NXT300.

Zobacz gdzie kupić Dane techniczne
Dane techniczne
Silnik
Silnik
Zongshen CBS300, Jednocylindrowy, czterosuw, chłodzony cieczą
Pojemność
300 cm3
Zapłon
CDI
Moc maksymalna
19,5 kW / 8500 obr./min.
Rozruch
Nożny / elektryczny
Skrzynia biegów
Manualna, 5-biegowa
Wymiary i waga
Długość
2140 mm
Wysokość
1240 mm
Szerokość
820 mm
Wysokość siedziska
920 mm
Rozstaw osi
1450 mm
Waga
124 kg
Prześwit
290 mm
Koła
Felga przednia
21"
Hamulec przedni
Tarcza 240 mm
Amortyzator przedni
53/58,5-910 mm, regulowany
Felga tylna
18"
Hamulec tylny
Tarcza 240 mm
Amortyzator tylny
480mm, regulowany