Skutery

Barton E-Max Li-Ion

cena: 9 999 Baterie litowo-jonowe
Dostępna kolorystyka
czarno-zielony

Krótki zasięg pojazdu elektrycznego, czy kłopoty ze znalezieniem gniazdka do zaparkowania i ładowania to już przeszłość! Do gry wkracza podwójny zasięg baterii litowo-jonowych.

Barton E-max Li-ion przeszedł metamorfozę i jego najmocniejszą stroną stała się praktyczność! Został wyposażony w dwie, łatwo wyciągane baterie, które bez trudu zabierzesz do mieszkania czy biura. Już nie musisz się martwić o to, gdzie na wspólnym parkingu znajduje się gniazdko sieciowe. Dzięki niższej wadze i zastosowaniu aż dwóch nowoczesnych baterii Li-ion, skuter E-max pokona nawet 100 kilometrów na jednym ładowaniu!

Przemianie uległ także wygląd samego licznika. Kolorowy wyświetlacz pokazuje wszystkie niezbędne parametry takie jak poziom baterii, prędkość, przebieg oraz aktualny tryb jazdy. Dla gadżeciarzy ciekawym dodatkiem może okazać się… brak konieczności używania klasycznej stacyjki! Kluczyk pozostaje w kieszeni kurtki, a do „uruchomienia” silnika służy przycisk START/STOP. Odblokowanie skutera odbywa się za pomocą pilota w kluczyku, a po zablokowaniu aktywowany jest zintegrowany alarm (obecny w każdym skuterze elektrycznym Barton Motors). Kolejnym przydatnym dodatkiem jest system głośników, do których poprzez Bluetooth podłączysz swój smartfon z muzyką czy nawigacją.

Niezmiennym atutem Bartona E-Max pozostaje oszczędność! 100 km za 2 zł. Brzmi nieźle. Jeżeli nie wierzysz, przekonaj się sam podczas jazdy testowej.

Skuter rejestrowany jest jako motorower z napędem elektrycznym (Prędkość maksymalna 45 km/h)

* Rzeczywisty zasięg zależy od wielu czynników, w tym od temperatury powietrza, masy podróżującego, stopnia nachyleinia jezdni, dynamiki jazdy, itd. 

Zobacz gdzie kupić Dane techniczne
Dane techniczne
Silnik
Pojemność
1800 W - homologacja 50 cm3
Taktowanie i cylindry
-
Chłodzenie
-
Moc maksymalna
1800 W
Rozruch
elektryczny
Skrzynia biegów
automatyczna
Wymiary i waga
Długość
1900 mm
Wysokość
1110 mm
Szerokość
730 mm
Rozstaw osi
1380 mm
Waga
86 kg
Dopuszczalna ładowność
150 kg
Koła
Felga przednia
12 "
Opona przednia
110/70-12
Hamulec przedni
-
Felga tylna
12"
Opona tylnia
120/70-12
Hamulec tylny
-
Parametry
Zbiornik paliwa
-
zużycie paliwa
zasięg do 100 km
gwarancja
2 lata / 6000 km