Cross pit bike

Barton BTS 150

image/svg+xml
cena: 6 199
Dostępna kolorystyka
pomaranczowy

 

Kiedy czujesz pociąg do offroadowego szaleństwa, ale:
- Twój długi czas pracy nie daje Ci wytchnienia,
- masz do dyspozycji tyko chwilę, żeby wyrwać się z domu w weekend,
- nie masz kasy na profesjonalny sprzęt,
- a poza tym to dopiero chcesz posmakować, czym jest jazda poza utartymi ścieżkami.
Rozwiązaniem twojego problemu jest Barton BTS 150. Jest zdecydowanie mocniejszy od 125-tek, a jest też znacznie tańszy od 250-tki. Można nazwać go złotym środkiem, gdzie stosunek ceny do jakości zachwyca. Jeśli masz niewiele wolnego czasu, ale pragniesz poszaleć, nie musisz już wydawać grubej gotówki.

Barton BTS 150, to motocykl off roadowy, który sprawdzi się na leśnych ścieżkach, piachach i przydomowych torach do doskonalenia techniki jazdy.

Sztywna i zwarta konstrukcja, pionowy silnik, który został zabudowany ramą, a do tego gąbkowy filtr powietrza, to najlepszy wstęp dla osób chcących poczuć adrenalinę i piach w zębach. Silnik, to jednocylindrowa jednostka, chłodzona powietrzem, a moc? W tym przypadku 11KM, które da Ci mnóstwo frajdy. Niska masa (98 kg) sprawi, że łatwość manewrowania odczujesz w każdym zakręcie. Pozytywny wpływ ma tu również dobrze zestrojone zawieszenie. Elektryczny rozruch pozwoli odetchnąć, kiedy będziesz zmęczony terenowymi szaleństwami, a klasyczna i niezawodna kopka przyjdzie z pomocą w sytuacjach awaryjnych. Kiedy pochłonie Cię terenowa jazda, a słońce schowa się za horyzont, zbawieniem okaże się przednia lampa, która rozświetli drogę do domu.

Barton BTS 150 jest propozycją dla osób, które zaczynają przygodę z off roadem oraz tych bardziej doświadczonych, które chcą szlifować technikę jazdy. Sprawdzi się jako weekendowa rozrywka, bez rujnowania domowego budżetu. To bezpieczny sprzęt na start dla osób młodych, które dopiero wchodzą w świat terenowy.

Zobacz gdzie kupić Dane techniczne
Dane techniczne
Silnik
Silnik
4T, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem
Pojemność
150 cm3
Zapłon
-
Moc maksymalna
8,5 kW / 8500 obr./min.
Rozruch
elektryczny, nożny
Skrzynia biegów
Manualna, 5-biegowa
Wymiary i waga
Długość
1850 mm
Wysokość
1130 mm
Szerokość
790 mm
Wysokość siedziska
880 mm
Rozstaw osi
1260 mm
Waga
98 kg
Prześwit
280 mm
Koła
Felga przednia
stalowa 1.60-19
Hamulec przedni
tarczowy 230 mm
Amortyzator przedni
-
Felga tylna
stalowa 1.85-16
Hamulec tylny
tarczowy 190 mm
Amortyzator tylny
-