Marka Barton

Nasza historia

Firma Barton Motors istnieje na polskim rynku od 2007 roku, ciesząc się opinią jednego najpopularniejszych importerów skuterów, motorowerów i motocykli 125cc. Barton to marka stworzona z wizją i planem doścignięcia najlepszych, dlatego wszystko, co robimy, prezentuje najwyższą jakość. Idea ta przyświeca nam na każdym etapie pracy – począwszy od wyboru dostawców, poprzez proces tworzenia kolekcji, skończywszy na doborze zespołu, z którym budujemy markę Barton Motors. Otaczamy się ludźmi, których pasją jest motoryzacja. Posiadamy rozbudowaną sieć Salonów Sprzedaży w całej Polsce. Z wielką radością obserwujemy, jak z roku na rok coraz więcej miłośników motoryzacji wybiera nasze jednoślady.

Nasza wizja

Barton Motors to grupa profesjonalistów, którzy kochają motoryzację i chcą tworzyć jedyne w swoim rodzaju pojazdy. Nasze jednoślady są wyselekcjonowane spośród tysięcy modeli. Zanim zdecydujemy o wprowadzeniu danego modelu na rynek, sami testujemy wybrane maszyny, aby mieć pewność, że oferujemy Klientowi najwyższą jakość i niezawodność. Dobieramy kolekcję tak, aby spełnić wymagania zarówno zagorzałych miłośników motoryzacji, jak i osób, które doceniają praktyczne i ekonomiczne walory jazdy motocyklem lub motorowerem. Każdy pojazd posiada unikatowy design, który jest opracowywany przez ludzi znających aktualne trendy, pasjonujących się motoryzacją od najmłodszych lat. Każdego roku wprowadzamy do oferty coraz bardziej innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów.

Jakość

Jakość naszych pojazdów jest na bieżąco kontrolowana przez pracowników w Chinach, którzy są obecni podczas każdego etapu produkcji nowych motocykli i skuterów. Podzespoły, używane w naszych produktach, są wytwarzane w najlepszych, starannie wybieranych fabrykach, będących producentami OEM dla topowych marek, takich jak m.in. niemieckie BMW, japońskie Suzuki czy włoskie Piaggio. Dzięki rozbudowanej sieci Autoryzowanych Salonów Obsługi, zapewniamy naszym Klientom opiekę posprzedażową oraz dwuletnią gwarancję.

Dzięki zaangażowaniu i sercu, które wkładamy w naszą pracę, z każdym rokiem zyskujemy kolejnych, zadowolonych Klientów. Doceniamy osoby związane z naszą marką. To Wy mobilizujecie nas do dalszego doskonalenia działalności.