IMG_3528

2

Lata

Gwarancji

Barton
NXT 150
Cena:
6 199 zł
IMG_3528

Barton NXT 150

Złoty środek dla każdego

Kiedy czujesz pociąg do offroadowego szaleństwa, ale:
- Twój długi czas pracy nie daje Ci wytchnienia,
- masz do dyspozycji tyko chwilę, żeby wyrwać się z domu w weekend,
- nie masz kasy na profesjonalny sprzęt,
- a poza tym to dopiero chcesz posmakować, czym jest jazda poza utartymi ścieżkami.
Rozwiązaniem twojego problemu jest Barton BTS 150. Jest zdecydowanie mocniejszy od 125-tek, a jest też znacznie tańszy od 250-tki. Można nazwać go złotym środkiem, gdzie stosunek ceny do jakości zachwyca. Jeśli masz niewiele wolnego czasu, ale pragniesz poszaleć, nie musisz już wydawać grubej gotówki.

Barton BTS 150, to motocykl off roadowy, który sprawdzi się na leśnych ścieżkach, piachach i przydomowych torach do doskonalenia techniki jazdy.

Sztywna i zwarta konstrukcja, pionowy silnik, który został zabudowany ramą, a do tego gąbkowy filtr powietrza, to najlepszy wstęp dla osób chcących poczuć adrenalinę i piach w zębach. Silnik, to jednocylindrowa jednostka, chłodzona powietrzem, a moc? W tym przypadku 11KM, które da Ci mnóstwo frajdy. Niska masa (98 kg) sprawi, że łatwość manewrowania odczujesz w każdym zakręcie. Pozytywny wpływ ma tu również dobrze zestrojone zawieszenie. Elektryczny rozruch pozwoli odetchnąć, kiedy będziesz zmęczony terenowymi szaleństwami, a klasyczna i niezawodna kopka przyjdzie z pomocą w sytuacjach awaryjnych. Kiedy pochłonie Cię terenowa jazda, a słońce schowa się za horyzont, zbawieniem okaże się przednia lampa, która rozświetli drogę do domu.

Barton BTS 150 jest propozycją dla osób, które zaczynają przygodę z off roadem oraz tych bardziej doświadczonych, które chcą szlifować technikę jazdy. Sprawdzi się jako weekendowa rozrywka, bez rujnowania domowego budżetu. To bezpieczny sprzęt na start dla osób młodych, które dopiero wchodzą w świat terenowy.

Testy i recenzje

Barton NXT ‐ Postaw pierwsze kroki w terenie

Rodzina NXT to jedna z najnowszych pozycji w ofercie Barton Motors. Są to motocykle crossowe z prawdziwego zdarzenia, idealnie dopasowane do wymagań motocyklistów początkujących i średnio zaawansowanych, zdecydowanie warte uwagi.

Tani cross, czy enduro? Co ubrać? Szybka lekcja przerzucania piachu z Leo Stunt!

Co warto wiedzieć zaczynając przygodę w terenie na motocyklu cross lub enduro? Wybrać 2T czy 4T na początek? Cross, a enduro, jakie są różnice? Odpowiedzi na te pytania i inne, znajdziecie w filmie przygotowanym przez "Motobanda".

Barton NXT ‐ Postaw pierwsze kroki w terenie
Barton NXT ‐ Postaw pierwsze kroki w terenie
Tani cross, czy enduro? Co ubrać? Szybka lekcja przerzucania piachu z Leo Stunt!
Tani cross, czy enduro? Co ubrać? Szybka lekcja przerzuc...
Barton NXT 150, nowość 2023 – idealne enduro jako pierwszy offroadowy motocykl [dane techniczne, cena, waga]
Barton NXT 150, nowość 2023 – idealne enduro jako pie...
Dane techniczne
Silnik
Pojemność
150 cm3
Moc maksymalna
8,5 kW / 8500 obr./min.
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem
Rozruch
elektryczny, nożny
Chłodzenie
powietrzem
Skrzynia biegów
Manualna, 5-biegowa
Pokaż więcej