2022_07_barton_top_foto

3

Lata

Gwarancji

Barton
Quatro
Cena:
8 799 zł
Cena: 8 999 zł z kufrem
2022_07_barton_top_foto

Barton Quatro

Stabilnie i bez barier

Pokonywanie miejskich przeszkód w bezpieczny sposób jeszcze nigdy nie było łatwiejsze! Zupełnie nowy Barton Quarto - czterokołowy skuter inwalidzki z napędem elektrycznym. Odpowiada na potrzeby osób, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się. Jego kompaktowe wymiary pozwolą bez problemu wjechać do sklepu i zrobić codzienne zakupy, a zamontowany z tyłu kufer w wygodny sposób je pomieści. Pojazd jest przystosowany do jazdy w ruchu miejskim - posiada oświetlenie, kierunkowskazy, lusterka i klakson, czyli wszystko to, co gwarantuje bezpieczną jazdę. Pojazd napędzany jest energią elektryczną, dlatego można się nim poruszać w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak galerie handlowe czy sklepy, a ładowanie odbywa się za pomocą prostej ładowarki podłączanej do zwykłego gniazdka.

Czterokołowy skuter - rejestracja i prawo jazdy

Czterokołowy skuter Barton Quatro posiada homologację kategorii L6e. Oznacza to, że w świetle prawa jest czterokołowcem lekkim i do jego prowadzenia wymagane jest Prawo Jazdy. Wystarczy kat. AM. (Można ją uzyskać już w wieku 14 lat.)

 

* Rzeczywisty zasięg zależy od wielu czynników, w tym od temperatury powietrza, masy podróżującego, stopnia nachyleinia jezdni, dynamiki jazdy, itd. 

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
1000W - homologacja L6e cm3
Moc maksymalna
1000 W
Taktowanie i cylindry
-
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
-
Skrzynia biegów
automatyczna, 1+R
Pokaż więcej