Barton Energy

3

Lata

Gwarancji

Barton
Energy 2.0
Cena:
5 499 zł
Barton Energy

Barton Energy 2.0

Nowy elektryczny skuter!

Czy darmowe podróże skuterem są możliwe? Tak! Przydomowe instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze. Prognozy mówią, że jeszcze w tym roku liczba producentów energii słonecznej w naszym kraju sięgnie miliona. Skuter elektryczny Barton Energy 2.0 to praktyczny i tani środek transportu, który spisze się znakomicie zarówno w mieście jak i poza nim. Zasięg 48 km pozwoli ze spokojem dojechać do pracy, szkoły, sklepu czy na przejażdżkę, a dostępność zwykłego gniazdka elektrycznego pozwoli praktycznie wszędzie zaspokoić jego elektryczny apetyt.

Barton Energy 2.0 jest pojazdem uniwersalnym. Okaże się trafionym wyborem zarówno jako pierwszy skuter dla nastolatka, jak i osób, które z racji wieku mają przywilej jazdy na dowód osobisty. Jego kompaktowe wymiary, niewielka masa oraz nisko osadzony środek ciężkości pozwolą z łatwością nim manewrować na wąskich parkingach.  Wygodna kanapa w połączeniu z płynnie działającym zawieszeniem uprzyjemni nawet podróże po kostce brukowej na starówce.

Najtańszy skuter elektryczny w ofercie Barton Motors posiada bogate wyposażenie. Projektanci Energy 2.0 wzięli sobie do serca potrzeby i wskazówki użytkowników poprzednich generacji. W wydaniu z 2022 roku Energy uzyskało oświetlenie Led nadające mu elektryzzzującego charakteru. Ledowe oświetlenie pozwoli oszczędzić część energii. O bezpieczeństwo naszego skutera po zaparkowaniu dba wbudowany alarm, którym sterujemy za pomocą przypiętego do kluczyka pilota.

750x200.jpg

 

Skuter rejestrowany jest jako motorower z napędem elektrycznym (Prędkość maksymalna 45 km/h)

* Rzeczywisty zasięg zależy od wielu czynników, w tym od temperatury powietrza, masy podróżującego, stopnia nachyleinia jezdni, dynamiki jazdy, itd. 

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
1600 W - homologacja 50 cm3
Moc maksymalna
1600 W
Taktowanie i cylindry
-
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
-
Skrzynia biegów
automatyczna
Pokaż więcej