ATV

Barton Braver 300 z homologacją

image/svg+xml
cena: 23 499 felga stalowa
cena: 24 399 felga aluminiowa
Dostępna kolorystyka
szary czerwony

Braver 300, nowość w ofercie marki Barton. Quad z homologacją T3b, którym bez przeszkód będziemy mogli realizować podróże małe i duże. Poruszanie się po drogach publicznych, to niekończące się możliwości. Sprzęt ten z powodzeniem znajdzie zastosowanie w rolnictwie, leśnictwie, w gospodarstwach domowych, czy wśród amatorów poszukujących przygód poza asfaltem.

Najmocniejszy model w ofercie napędzany jest jednocylindrowym silnikiem, chłodzonym cieczą, który dysponuje mocą 16,3KM. Moc ta pozwala na sprawne poruszanie się po drogach utwardzonych jak i gruntowych. Pewność prowadzenia w warunkach mieszanych zapewniają duże koła oraz spory prześwit. Użytkownicy gospodarstw domowych docenią hak z homologacją, w który Barton Braver 300 został wyposażony. Podepniemy do niego przyczepkę i przetransportujemy owoce ze zbiorów, drewno na opał czy świeżo skoszoną trawę dla zwierząt hodowlanych.

Osoby łaknące przygody i ceniące praktyczność, także świetnie odnajdą się za sterami Bravera 300. Solidne stelaże pozwolą przymocować swój bagaż, namiot i śpiwory i ruszyć w nieznane. Marzy Ci się podróż z kompanem? Braver 300 jest przystosowany do podróży we dwoje. Podwójna wygodna kanapa i dodatkowe oparcie dla pasażera czynią go komfortowym środkiem transportu. Czego chcieć więcej!

Dzięki homologacji T3b, do prowadzenia Barton Bravera wystarczy nam prawo jazdy kategorii B. Quada zarejestrujemy jako ciągnik rolniczy i jest to bez wątpienia atut dla rolników i osób prowadzących działalność gospodarczą, ponieważ będą one mogły odliczyć podatek VAT.

Zobacz gdzie kupić Dane techniczne
Dane techniczne
Silnik
Silnik
4T, jednocylindrowy
Pojemność
270,5 cm3
Zapłon
-
Moc maksymalna
12 kW / 5500 obr./min
Rozruch
elektryczny
Skrzynia biegów
automatyczna R+N+H+L CVT
Wymiary i waga
Długość
2050 mm
Wysokość
1260 mm
Szerokość
1100 mm
Wysokość siedziska
-
Rozstaw osi
1250 mm
Waga
346 kg
Prześwit
220 mm
Koła
Felga przednia
stalowe/aluminiowe 12"
Hamulec przedni
2 tarcze śr. 170 mm
Amortyzator przedni
-
Felga tylna
stalowe/aluminiowe 12"
Hamulec tylny
tarczowy śr. 220 mm
Amortyzator tylny
-