2022_07_barton_top_foto Discover

2

Lata

Gwarancji

Barton
Discover 200
Cena:
12 899 zł
Cena: 13 399 zł felga aluminiowa
2022_07_barton_top_foto Discover

Barton Discover 200

Praktyczny w każdym calu

Barton Discover 200cc – zaskakuje jakością, mocą i designem

Rok 2023 roku przyniósł w Barton Motors wiele ekscytujących nowości w gamie pojazdów dwu- i czterokołowych. Teraz dołącza do niej wyjątkowy quad Discover 200cc, posiadający homologacją drogową.

Ten niezwykle intrygujący pojazd terenowy kryje w swoim wnętrzu sprawdzone podzespoły, współpracujące z nowoczesnym silnikiem, generującym niemałą moc - prawie 13 koni mechanicznych. Quad ten nie tylko prezentuje się doskonale i gwarantuje bezpieczeństwo, ale także świetnie radzi sobie w trudnych warunkach terenowych. Zawieszenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pokonywać nierówności terenu, a duże 10-calowe koła z oponami o wysokim profilu i agresywnym bieżnikiem zapewniają stabilność na różnych powierzchniach. Barton Discover 200cc jest gotów do jazdy po kamienistych ścieżkach, błotnistych drogach, a nawet po piaskowych podłożach.

Wyjątkowy design tego quada przyciąga uwagę i wyróżnia go spośród innych pojazdów terenowych. Wygodne siedzenia i ergonomicznie zaprojektowany kokpit pozwalają na długie godziny jazdy bez zmęczenia. Miejsce na nogi kierowcy zostało zaprojektowane tak, aby chronić je przed wystającymi gałęziami, a pełna podłoga zabezpiecza stopy przed kamieniami czy korzeniami.

Jednym z najważniejszych atutów Bartona Discover 200cc jest jego homologacja. Oznacza to, że ten czterokołowiec spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jest przewidziany do użytku na drogach publicznych. Dla osób, które chcą wykorzystać ATV również w codziennym życiu, jako pojazd gospodarski czy transportowy, to ogromna zaleta. Homologacja gwarantuje, że quad jest wyposażony w niezbędne elementy bezpieczeństwa, takie jak lampy, kierunkowskazy, lusterka i klakson, co czyni go kompletnym pojazdem gotowym do jazdy także po ulicach miasta.

Ten nietuzinkowy pojazd terenowy łączy w sobie ekstra jakość, moc i atrakcyjną cenę, co czyni go doskonałym wyborem dla miłośników przygód na czterech kołach. Barton Discover 200cc jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może wybrać ten odpowiadający jego gustowi.

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
176 cm3
Moc maksymalna
9 kW / 8000 obr./min
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
powietrzem
Skrzynia biegów
automatyczna CVT
Pokaż więcej