2022_07_barton_top_foto - raze 200

2

Lata

Gwarancji

Barton
Raze 200
Cena:
8 700 zł
Cena: 9 300 zł felga aluminiowa
2022_07_barton_top_foto - raze 200

Barton Raze 200

Terenowy wojownik

Barton Raze 200. Mocny zawodnik w kategorii atv 200cc

W naszej ofercie offroadowej na sezon 2024 pojawił się nowy model quada Barton Raze 200. To typowy przykład dobrze zaprojektowanej i wytrzymałej przeprawówki, gwarantującej jej właścicielowi mnóstwo satysfakcji z pokonywania wszelkich terenowych przeszkód.

 

W podstawowym wyposażeniu Bartona Raze 200 znajdziemy handbary osłaniające dłonie, przydatne lusterka oraz elektroniczny panel wskaźników z mini owiewką, zapewniający pełną kontrolę parametrów pojazdu nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Wygodne siedzenie z oparciem dla pleców kierowcy oraz system przednich i tylnych stelaży umożliwiających montaż dodatkowych akcesoriów czy bagażu, sprawiają, że każda daleka wyprawa jest w Twoim zasięgu. Quad posiada w standardzie nowoczesne oświetlenie LED, hydrauliczne hamulce tarczowe, kostkowe opony wysokiej jakości i przednią wyciągarkę. Raze jest gotowy na każde, ekscytujące wyzwanie terenowe.

 

Raze 200 napędza czterosuwowy, chłodzony powietrzem silnik o pojemności 177 ccm współpracujący z automatyczną skrzynią biegów CVT i nowoczesnym zawieszeniem połączonym do mocnej, stalowej ramy. Taka konstrukcja pojazdu zapewnia pewność i komfort prowadzenia, jak i optymalne osiągi na asfalcie czy w offie. Ekstremalne warunki w terenie jak głębokie błoto czy śnieg, wartkie strumienie bądź kopny piach to przeszkody, w których ten quad czuje się najlepiej. Jest gotów do jazdy po kamienistych ścieżkach, przeciskać przez wąskie wąwozy czy przeprawiać przez błotniste rzeki.

 

Barton Raze 200cc to pojazd, którego walory doceni każdy entuzjasta wypraw terenowych, a jego moc i charakter zapewnią prawdziwy zastrzyk offroadowej adrenaliny. Dostępny jest obecnie w trzech kolorystykach nadwozia: szaro-czerwonej, szaro-zielonej i zielono-czarnej.

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
177,3 cm3
Moc maksymalna
7,3 kW / 7500 obr./min
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylinfrowy
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
chłodzony powietrzem
Skrzynia biegów
automatyczna D+N+R CVT
Pokaż więcej