NXT 125 cover

2

Lata

Gwarancji

Barton NXT 90
Cena:
3 999 zł
NXT 125 cover

Barton NXT 90

Cross Barton NXT 90 na początek motocyklowej drogi dla dzieci

Barton NXT 90 to gorąca i długo wyczekiwana nowość w ofercie naszej firmy. Uzupełnia obecną rodzinę crossów NXT, dostępnych w pojemnościach od 125 ccm do 300 ccm, o przedstawiciela jednośladów dedykowanych małym dzieciom, które bez trudu poradzą sobie z jego niewielką wagą, wystarczającą mocą oraz kompaktowymi gabarytami. Prosta konstrukcja pojazdu zapewni łatwość obsługi i utrzymania go w należytej sprawności technicznej, co będzie istotnym atutem dla każdego dorosłego pragnącego obdarować takim prezentem najmłodszych         w rodzinie.

NXT 90 został zaprojektowany do użytkowania przez dziewczynki i chłopców w wieku od 7 do 10 lat (od około 120 cm wzrostu), którzy są nowicjuszami                      w kierowaniu jednośladem spalinowym lub mieli małe doświadczenie w jeździe terenowej, a zakup motocykla o większej pojemności niż 50 ccm stanowić będzie kolejny etap przygody w świecie off-roadu.

Ten niedużych rozmiarów, umiarkowanie mocny i solidnie wykonany pojazd wyróżnia się na tle dostępnych na rynku pit cross’ów nowocześnie opracowanym nadwoziem. Ostre linie plastików i żywe kolory malowań nadają mu atrakcyjnego wyglądu i z pewnością spodobają się dzieciom, które mogą wybierać spośród aż trzech dostępnych obecnie grafik. W modelu NXT 90 zastosowano optymalne do tej wielkości crossa 10-calowe, stalowe koła z wydajnymi hamulcami hydraulicznymi, przedni widelec upside-down i centralnie umiejscowiony amortyzator tylny, a silnik zabezpieczono od dołu specjalną osłoną przed uszkodzeniami w twardym terenie. Kanapę umiejscowiono na wysokości zaledwie 590 mm od ziemi, dzięki czemu nawet małe dzieci świetnie odnajdą się na tym motocyklu i będą mogły szybko podeprzeć się nogami w razie potrzeby nagłego zatrzymania.

Lekka konstrukcja crossa w połączeniu z niską wagą 55 kg i wysokiej jakości terenowymi oponami o agresywnym bieżniku sprawiają, że NXT 90 jest stabilny w prowadzeniu, a każdy manewr jak pokonywanie zakrętów, stromych podjazdów czy klasyczne zawracanie jest łatwy do wykonania nawet dla niedoświadczonego kierowcy. System zawieszenia pojazdu został starannie dostrojony, aby zapewnić doskonałą amortyzację i komfort jazdy na różnych podłożach. W pełni automatyczna skrzynia biegów oraz elektryczny starter czynią go niezwykle prostym w opanowaniu już przy pierwszym użyciu i będą docenione przy późniejszej nauce techniki jazdy przez mniej doświadczonych riderów. Jego nowoczesny, 4-suwowy, niewysilony silnik o pojemności 86 cc gwarantuje optymalną moc, która pozwali naszym dzieciom na emocjonującą zabawę.

Barton NXT 90 ma wszystko, co niezbędne, by pierwsze kroki w jeździe terenowej były bezpieczne i pełne frajdy. Wybierając ten motocykl dla swoich dzieci, pomagasz rozwijać ich równowagę, koordynację oraz odwagę, zapewniając im wiele niezapomnianych przeżyć podczas pokonywania kolejnych tras i pojawiających się na nich wyzwań.

Cross NXT 90 dostępny jest w trzech atrakcyjnych, wielokolorowych grafikach, które ułatwią wybór zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Uwaga:

Przed rozpoczęciem jazdy przypominamy o dokładnym zapoznaniu się z dołączoną do pojazdu instrukcją obsługi i upewnieniu się, że dzieci korzystają z motocykla zgodnie z zaleceniami wiekowymi i zasadami bezpieczeństwa.  Zalecamy także wyposażenie dzieci w odpowiednie, certyfikowane akcesoria, buty i odzież ochronną przeznaczoną do jazdy w terenie.

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
86 cm3
Moc maksymalna
4.1kw/ 8000 rpm
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
powietrzem
Skrzynia biegów
pełny automat
Pokaż więcej