Wypróbuj skuter elektryczny

Przyłącz się do niezwykłej jazdy na elektrycznym skuterze Barton Motors i odkryj nowy wymiar mobilności. Doświadcz dynamicznego przyspieszenia i ciesz się bezgłośną jazdą, podczas gdy dbasz o środowisko.

Umów się na jazdę próbną

Aktualności

BARTON STRATOS 125. MIŁA NIESPODZIANKA

Już od pierwszego spojrzenia Barton Stratos 125 naprawdę mi się spodobał. Widać, że styliści solidnie przyłożyli się do postawionego im zadania. Ciekawe, czy za wyglądem nadążają właściwości jezdne?

Najładniejsza 125-tka? Barton Stratos 125

Dlaczego warto zdecydować się na zakup Barton Stratos 125? Obejrzyjcie koniecznie ten materiał.

BARTON X-TRAIL 125 ABS – INNOWACYJNY SKUTER NA KAT. B

W dzisiejszych czasach mobilność i wygoda są kluczowymi aspektami naszego codziennego życia. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne środki transportu, firma Barton Motors przedstawia swój przełomowy model w gamie maxiskuterów – X-Trail 125 ABS.

Barton eVivo – tani skuter elektryczny do miasta – na zakupy i dla kurierów [dane techniczne, opis, cena, opinia]

Skutery elektryczne stały się nieodłącznym elementem współczesnych miast. Chętnie sięgają po nie firmy kurierskie i dostawcy jedzenia. Jest to potwierdzeniem korzystnych relacji ceny zakupu i kosztów eksploatacji.

Barton Stratos – mocarz, a do tego ładny

Na naszych oczach dokonuje się duży skok w jakości azjatyckich motocykli. I to tych spoza Wielkiej Czwórki. Zacierają się różnice w wyposażeniu, wykonaniu, a także w osiągach.

Jazdy testowe skuterami elektrycznymi Barton u dealerów w całej Polsce

W salonach oferujących pojazdy marki Barton ruszyła właśnie duża kampania jazd testowych skuterami z napędem elektrycznym. To świetna okazja, żeby osobiście przekonać się, czy taki środek codziennego transportu jest dla ciebie.