Wypróbuj skuter elektryczny

Przyłącz się do niezwykłej jazdy na elektrycznym skuterze Barton Motors i odkryj nowy wymiar mobilności. Doświadcz dynamicznego przyspieszenia i ciesz się bezgłośną jazdą, podczas gdy dbasz o środowisko.

Umów się na jazdę próbną

Aktualności

Barton Coral 125 – nowość 2024 – skuter zaprojektowany ze smakiem i ceną poniżej 10 000 zł!

Barton Coral to praktyczny wybór dla mieszkańców miast, którzy poszukują dobrego rozwiązania na codzienne przemieszczanie się i nie lubią tracić czasu na czekanie na przystankach komunikacji zbiorowej.

Barton Naked 125 – nowość 2024 w kategorii kompaktowych motocykli na kat. B

Barton Naked 125 zachwyca od pierwszego spojrzenia. Patrząc na jego katalogowe zdjęcia czy widząc go w witrynie sklepu, nie sposób przejść obok niego obojętnie. Rzadko spotykana w tej pojemności motocykli muskularna sylwetka oraz agresywne i dynamiczne kształty sprawiają, że pojazd ten emanuje wyjątkowym charakterem oraz wyrazistością.

Kup skuter elektryczny i zyskaj podwójnie!

Zgarnij wybrane akcesoria motocyklowe, oszczędzając aż 500 zł i zakup skuter elektryczny nawet 2100 zł taniej. Sprawdź koniecznie jak skorzystać z okazji.

Barton Raze 200. Mocny zawodnik w kategorii ATV 200 cm3

W ofercie pojazdów ATV marki Barton Motors na sezon 2024 pojawił się nowy model - Barton Raze 200. To typowy przykład dobrze zaprojektowanej i wytrzymałej przeprawówki, gwarantującej użytkownikom mnóstwo satysfakcji z pokonywania wszelkich terenowych przeszkód.

BARTON X-TRAIL 125. NA TOTALNYM WYPASIE

Czy zlepek słów „terenowy skuter” to nie jest klasyczny oksymoron? Trochę jest, ale z pewnością nie klasyczny.

Nowa benzyna E10 w pojazdach Barton

Pragniemy poinformować, że wszystkie pojazdy spalinowe z oferty Barton Motors wyprodukowane w 2010 roku i w kolejnych latach, są przystosowane fabrycznie do użytkowania zarówno na paliwach E5, jak i E10