2022_07_barton_top_foto - Naked 125

3

Lata

Gwarancji

Barton Naked 125
Cena:
9 999 zł
2022_07_barton_top_foto - Naked 125

Barton Naked 125

Barton Naked 125. Stworzony na potrzeby młodego pokolenia motocyklistów.

 

Do oferty jednośladów pojemności 125 cm3 marki Barton Motors dostępnych w sezonie 2024 dołącza motocykl, który idealnie uzupełnia portfolio motocykli skierowanych do kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B. Jego muskularna sylwetka, ostre linie nadwozia czy kilka ciekawych wersji kolorystycznych z pewnością wzbudzą zainteresowanie osób chcących zamienić paliwożerny samochód na piękny i ekonomiczny jednoślad.

 

Barton Naked 125 to maszyna zachwycająca nowoczesnym wyglądem będącym połączeniem klasycznych i jednocześnie sportowych akcentów. Takie unikatowe połączenie emanujące zadziornością i mocą zdecydowanie wyróżnia ten model na tle innych motocykli klasy naked bike obecnie oferowanych w polskich salonach sprzedaży jednośladów. 

 

Tego miejskiego łobuza napędza sprawdzony,10 konny czterosuwowy silnik osadzony w mocnej kratownicowej ramie i współpracujący z płynnie działającą, 5-stopniową skrzynią biegów.  Takie zestawienie kluczowych podzespołów w motocyklu wraz z wydajnym zawieszeniem opartym o przedni widelec upside-down i centralnie umieszczony amortyzator tylny gwarantuje drogową zwinność, wysoki komfort jazdy i stabilność prowadzenia w każdych warunkach. Za szybką i bezpieczną redukcję prędkości odpowiadają skuteczne hamulce tarczowe z systemem CBS poprawiającym wydajność pracy układu przy nieprzewidzianym, awaryjnym hamowaniu. Warto tutaj wspomnieć o zastosowaniu ogromnej przedniej tarczy hamulcowej wykorzystującej montowany radialnie 4-tłoczkowy zacisk, który zapewni natychmiastowe działanie i tym samym znacznie podnosi bezpieczeństwo jazdy motocyklem. W wyposażeniu Bartona Naked 125 znajdziemy pełne oświetlenie wykorzystujące technologię LED, aluminiowe 17 calowe felgi oraz nowoczesny wyświetlacz LCD zapewniający pełną kontrolę istotnych parametrów pojazdu.

 

Ergonomiczna, szeroka kanapa położona na wysokości 810 mm oraz niemałe gabaryty pojazdu 1945 mm x 1170 mm x 740 mm umożliwiają jazdę w dwie osoby i sprawiają, że jest on atrakcyjną propozycją w segmencie stodwudziestupiątek dla wyższych kierowców.

 

Barton Naked 125 nie tylko prezentuje się imponująco, ale kusi niską ceną, bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi i uniwersalnością w codziennym wykorzystaniu. To motocykl, który zainteresuje młode pokolenie motocyklistów, poszukujących połączenia modnego wyglądu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz oczekujących pojazdu, który zapewni im jednocześnie wysokie osiągi oraz ekscytujące, lecz bezpieczne wrażenia z jazdy w każdych warunkach. Motocykla łączącego wysoką jakość wykonania, świetną zwrotność i wyjątkową dynamikę. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: zielono-grafitowej, czerwono- grafitowej i pomarańczowo-grafitowej.

 

Jeśli szukasz jednośladu, który oferuje wysokie osiągi i zapewni maksymalną przyjemność z jazdy to koniecznie sprawdź ten modelu w naszych punktach sprzedaży. Pamiętaj, że możesz nim jeździć posiadając jedynie samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
124 cm3
Moc maksymalna
9,8 KM / 8000 obr./min
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
-
Skrzynia biegów
Manualna, 5-biegowa
Pokaż więcej