2022_07_barton_top_foto - Naked 125

3

Lata

Gwarancji

Barton Naked 50
Cena:
9 499 zł
2022_07_barton_top_foto - Naked 125

Barton Naked 50

Nowoczesny Streetfighter w wersji na AM

Barton Naked 50 – nowe oblicze współczesnego motoroweru

W ofercie lekkich motocykli, skierowanych zarówno do młodzieży, jak i dorosłych, cechy takie jak wygoda, atrakcyjny design czy łatwość prowadzenia to kluczowe parametry wyboru pojazdu.

Barton Naked 50 to odpowiedź na oczekiwania młodego pokolenia kierowców, które poszukuje sprawnego środka transportu – zwinnego, kompaktowego oraz ekonomicznego, zastępującego konieczność korzystania z komunikacji publicznej czy paliwożernego samochodu.

Dostępny na dowód osobisty (ukończone 18 lat przed 19.01.2013) oraz dla 14-latków posiadających uprawnieniami kategorii AM, motorower Naked 50 umożliwia podnoszenie umiejętności w jeździe motocyklem oraz zapewnia tanie przemieszczanie się w obrębie miejscowości zamieszkania czy dłuższe wycieczki poza nią.

Projektanci modelu postawili tutaj na połączenie najlepszych rozwiązań technicznych z charakterystyczną linią nadwozia, typową dla nowości motocyklowych klasy naked. Motorower napędzany jest przez czterosuwowy, jednocylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, współpracujący z czterostopniową skrzynią biegów, która działa niezwykle precyzyjnie i pozwala czerpać doskonałe wrażenia z jazdy. Wydajne zawieszenie oparte o zastosowanie przedniego widelca USD, stalowa rama, pełne oświetlenie Full-LED, 17-calowe koła i hamulce tarczowe z czterema tłoczkami to tylko niektóre z elementów, które czynią ten model wyjątkowo bezpiecznym w codziennym użytkowaniu.

Barton Naked 50 został wyposażony w nowoczesny cyfrowy wyświetlacz, który umożliwia użytkownikowi kontrolę bieżącej prędkości, obrotów silnika, jego temperatury oraz odczyt zapiętego w danym momencie biegu. Dodatkowo kierowca może monitorować ilość pozostałego w baku paliwa i przejechane kilometry, co pozwala utrzymać kontrolę nad pojazdem podczas każdej podróży. Wyjątkowo niskie spalanie paliwa (1,3 litra benzyny na 100 km) przy zamontowanym ok. 11 litrowym zbiorniku umożliwia pokonanie znacznej odległości na jednym tankowaniu.

Model Naked 50 to niewątpliwie rozsądny i ekonomiczny wybór dla wszystkich poszukujących taniego oraz stylowego środka transportu osobistego.

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
50 cm3
Moc maksymalna
2,58 KM / 8000 obr./min.
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
powietrzem
Skrzynia biegów
manualna
Pokaż więcej