Skutery 50

Barton Active 50

cena: 7 399
Dostępna kolorystyka
czerwony grafitowy niebieski bialy

Jak aktywnie spędzać czas? Na świeżym powietrzu! A co, jeżeli najbliższy park, boisko, czy szkoła jogi znajduje się daleko od domu? Żyjąc w ciągłym biegu, licząc każdą minutę, z punktu A do punktu B najszybciej dowiezie nas SKUTER! W tym segmencie jednośladów pojawiła się nowość - Barton Active. Stworzony dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie, w ciągłym ruchu, ale nie zamierzają tracić czasu stojąc w korkach.

Barton Active swoim designem nawiązuje do słonecznych wakacji spędzonych we Włoskiej Riwierze, a do tego spełnia wymagania użytkowe. Bez przeszkód dowiezie cię na trening jogi lub na miejską plażę, aby rozegrać mecz siatkówki ze znajomymi. W schowku pod siedzeniem znajdzie się miejsce na torbę treningową, koc piknikowy czy miejski kask, a szybkie zakupy zrobione po drodze można śmiało zawiesić na przednim haczyku.

Smukła budowa oraz waga „kategorii lekkiej” pozwala nabrać pewności siebie niedoświadczonym kierowcom. Każdy slalom pokonywany na drodze wydaje się dziecinnie prosty, dlatego także nastolatek z kat. AM będzie się czuł bezpiecznie za kierownicą. Mimo kompaktowych wymiarów nie jest to mikro skuter. Posiada 12” koła oraz duży, jak na pięćdziesiątkę - 6,2 litrowy zbiornik paliwa.

Mimo coraz bardziej restrykcyjnych norm środowiskowych, Active zasilany jest jednostką generującą 3KM. Patrząc wyłącznie na cyfrę nie jest to dużo, jednak przy tej masie będziemy zaskoczeni jak żwawo reaguje na gaz. Przy obowiązującej normie EURO 5 system zasilania jest tak zaprojektowany, aby było ekologicznie, bezawaryjnie i bezobsługowo.

Dodatkiem, który podkreśla nowoczesny charakter Active jest zastosowanie oświetlenia Led. Znajdziemy je w przednich światłach pozycyjnych oraz w tylnej lampie. W światłach drogowych zastosowano klasyczną, sprawdzoną żarówkę 35/35W 12V HS1, która jest dostępna w każdym sklepie motoryzacyjnym.

Zobacz gdzie kupić Dane techniczne
Dane techniczne
Silnik
Pojemność
49 cm3
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy
Chłodzenie
chłodzony powietrzem
Moc maksymalna
3,0 KM / 7500 obr./min.
Rozruch
elektryczny, nożny
Skrzynia biegów
automatyczna
Wymiary i waga
Długość
1760 mm
Wysokość
1095 mm
Szerokość
635 mm
Rozstaw osi
1260 mm
Waga
93 kg
Dopuszczalna ładowność
150 kg
Koła
Felga przednia
12"
Opona przednia
110/70-12
Hamulec przedni
tarczowy
Felga tylna
12"
Opona tylnia
110/70-12
Hamulec tylny
bębnowy
Parametry
Zbiornik paliwa
6,2 l
zużycie paliwa
2,3 l / 100km
gwarancja
2 lata / 6 000 km