Volcano cover

3

Lata

Gwarancji

Barton
Volcano 50
Cena:
6 899 zł
Volcano cover

Barton Volcano 50

Ponadczasowa elegancja

Podziwianie widoków, spokojna jazda i wyczuwalne spojrzenia- to wszystko zapewnia uaktualniona wersja modelu Volcano 50. Ta stylizowana na Choppera maszyna, nadaje właścicielowi twardego charakteru. Klasyczny wygląd przełamany nowoczesnymi felgami to idealne połączenie dla każdego miłośnika dwóch kółek. Szeroka tylna opona amortyzuje nierówności i pozwala w pełni cieszyć się każdą podróżą. Wyprofilowane siedzenie wraz z podwyższoną kierownicą zapewnia bardzo wygodną pozycję, gwarantującą poczucie stabilności i bezpieczeństwa na drodze zarówno kierowcy, jak i pasażerowi.

Dzięki dużemu zbiornikowi paliwa oraz spalaniu na poziomie 1,5 l / 100 km, przejedziemy ponad 850 km. Motorower Volcano pozwala zapomnieć o częstym tankowaniu, więc na stację będziemy podjeżdżać, co najwyżej po kawę. Model ten napędzany jest sprawdzoną od wielu lat jednostką, dostosowaną do wymagań EURO5.

Barton Volcano 50 to idealny wybór dla osób, które chcą właśnie rozpocząć swoją przygodę na dwóch kołach, albo takich którzy mają już doświadczenie, a ponad wszystko cenią sobie komfort podróżowania.

Dane techniczne
Silnik
Pojemność
49,00 cm3
Moc maksymalna
3,3 KM / 8000 obr./min.
Taktowanie i cylindry
czterosuwowy, jednocylindrowy
Rozruch
Elektryczny, nożny
Chłodzenie
chłodzony powietrzem
Skrzynia biegów
manualna, 4 stopniowa
Pokaż więcej