Bmax

3

Lata

Gwarancji

Barton
B-Max 125
Cena:
11 999 zł
Cena: 12 399 zł wersja z kufrem 36 L
Bmax

Barton B-Max 125

OSZCZĘDNY I WYGODNY


Barton B-Max reprezentuje najlepsze cechy maxi skutera. Duży rozmiar, przestrzeń bagażowa rozbudowana do maximum i wygodna kanapa z pojemnym schowkiem zapewniają wysoki komfort użytkowania. Budowa i design skutera sprawiają, że nie może pozostać niezauważony. Nowoczesny podwójny reflektor led zapewnia bardzo dobre oświetlenie drogi, a wykonana w tej samej technologii lampa tylna przyciąga oko unikalnym wyglądem. O prędkości i obrotach informują dwa digitalne zegary o niebieskim podświetleniu.

B-Max o stosunkowo niskiej wadze w porównaniu z pojazdami w tym segmencie (142 kg) napędzany jest 4-suwowym jednocylindrowym silnikiem chłodzonym powietrzem o mocy 8,84 KM. Zarówno przednie jak i tylne koło zostało wyposażone w wydajniejsze hamulce tarczowe, wzbogacono go również o hamulec postojowy przydatny podczas dłuższych zatrzymań przed zmianą świateł.

Barton B-Max to idealne rozwiązanie dla osób z kategorią prawa jazdy B, szukających uniwersalnego zastępstwa dla samochodu. To oszczędny i wygodny środek do transportu, pozwalający na zabranie ze sobą pasażera i bagażu.

Dostępny jest w dwóch wersjach:

  • z oparciem pasażera,
  • z kufrem i wspornikiem.
Dane techniczne
Silnik
Pojemność
125 cm3
Moc maksymalna
8,8 kM / 7260 obr./min.
Taktowanie i cylindry
4T, jednocylindrowy
Rozruch
elektryczny
Chłodzenie
chłodzony powietrzem
Skrzynia biegów
automatyczna
Pokaż więcej