125 w Bieszczadach - pomysł na szybki wakacyjny wyjazd

2.jpg

Motocyklizm to choroba zaraźliwa. Jeśli nie chcesz się zarazić to nie czytaj dalej.

Jeśli jesteś spragniony przygód, poznania nowych miejsc, a może i nawet nie posiadasz motocykla, ale chciałbyś się dowiedzieć czy warto - zadzwoń koniecznie do chłopaków ze 125 w Bieszczadach i umów się na wyjazd.

Pogoda zaczęła nas rozpieszczać więc to idealny moment aby ją wykorzystać do motocyklowych podbojów. Chłopaki prowadzą nie tylko wypożyczalnie motocykli, ale przede wszystkim organizują wyjazdy w teren od A do Z włącznie z wypożyczeniem sprzętu biwakowego.

Wspieramy tego typu przedsięwzięcia. Kochamy naturę i obcowanie z nią dlatego poprosiliśmy Chłopaków żeby napisali kilka słów o sobie:
 

Szanowni Państwo, nazywam się Karol i jestem przedstawicielem firmy 125 w Bieszczadach Sp. z o. o. Nasza firma znajduje się w woj. Podkarpackim powiecie Leskim, na bramie wjazdowej w Bieszczady i góry Sanocko-Turczańske. Zajmujemy się wynajmowaniem motocykli i sprzętu biwakowego, a także organizowaniem wycieczek, wypadów po okolicznym terenie.

W naszej cudownej flocie bazujemy przede wszystkim na motocyklach firmy Barton, a dokładnie Hyper 125. (Świetna maszyna)

Sami o sobie lubimy i chcemy pisać jako:

Jesteśmy miejscem które oferuje naszym klientom wolność:
-wolność w wyborze kierunku podróży,
-wolność w wyborze miejsc, z którymi będą związane Wasze wspomnienia,
-wolność od mainstreamu podróżniczo-turystycznego w Bieszczadach.

Jesteśmy wypożyczalnią motocykli i sprzętu biwakowego. Z nami zaplanujesz swój wyjazd w Bieszczady, Góry Sanocko Turczańskie i pogórze Przemyskie. Nie ograniczą Cię korki, brak miejsca parkingowego, czy brak miejsca do spania. Wsiadając na jeden z naszych motocykli, samemu, lub z pasażerem, w grupie bądź indywidualnie - sam wybierzesz kierunek podróży i miejsce do rozłożenia obozu, bo u nas wypożyczysz wszystko czego potrzebujesz - od hamaków, tarpów, sprzętu do przygotowania posiłku po noże i siekiery potrzebne do zorganizowania paleniska.
 
Jeżeli chcesz, dostosujemy trasy specjalnie dla Ciebie, pokażemy miejsca nieznane i nieuczęszczane, oddalone od zgiełku i ruchu drogowego.
Każdy z nas ma inne preferencje. Szukasz adrenaliny, akcji i emocji czy relaksu, spokoju i obcowania z naturą? Połącz to z nami i na nowo odkryj Bieszczady. Z nami zaplanujesz urlop dostosowany do Twoich potrzeb, a my dołożymy wszelkich starań żebyś ponowne wrócił w Bieszczady.

 

zobacz pozostałe wiadomosci