Wyprzedaż rocznika 2021 w Barton Motors! Zapłacisz 400 zł mniej przy zakupie dowolnego pojazdu.

Promocja zakończona 31.12.2021

Wzrost cen produktów czy usług i problemy z dostawami towarów to ostatnimi czasy codzienność, także na polskim rynku. Jeżeli myślicie, że kogokolwiek ominie głębsze sięgnięcie do kieszenie przy zakupie jednośladu w kolejnych latach to jesteście wyjątkowymi optymistami. Importer pojazdów Barton Motors dostrzega obecną sytuację i reaguje na nią w sposób przeciwny do innych marek – zamiast podwyższać, obniżając ceny swoich produktów.

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021

Przy ograniczonej dostępności tanich i dobrych jakościowo pojazdów nasza oferta wyprzedaży rocznika 2021 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, które oczekuje ekonomicznego, indywidualnego środka transportu. Nie zapominajcie o wciąż tlącej się pandemii oraz galopujących cenach benzyny, które kierują sporą część użytkowników dróg do wyboru jednośladu jako podstawowego lub alternatywnego do samochodu pojazdu lokomocji. Walory podróżowania w bezpośredniej styczności z otaczającą motocyklistę przyrodą i łatwość poruszania się po zatłoczonych miastach są równie istotne w przypadku wyboru jednośladu do codziennych podróży. Niezależność, jaką daje posiadanie własnego ekonomicznego skutera czy motocykla małej pojemności, jest nieoceniona w obecnie panujących warunkach.

Barton_1_91x1_v2.png

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021.

Barton Motors to marka specjalizująca się w motocyklach i skuterach pojemności 50 i 125 cm3. W naszej stale poszerzającej się ofercie znajdziecie także skutery elektryczne, crossy do pojemności 300 cm3, a także pitbike’i oraz quady dla dorosłych i dzieci. Cała oferta obejmująca 39 modeli, jest od teraz, aż do wyczerpania zapasów (a dużo ich nie ma), dostępna u naszych dealerów w promocyjnych cenach. W kontekście wzrostu cen paliw szczególnie polecamy przyjrzeć się ofercie naszych pojazdów elektrycznych, które na wyprzedaży można kupić w cenie już od około 6000 zł. Dalsze ich użytkowanie jest niemal bezkosztowe – naładowanie do pełna baterii, pozwalającej na przejechanie ponad 70 km, to wydatek rzędu 3 zł, czyli obecny koszt pół litra benzyny…

Gdzie kupić motocykl, skuter, skuter elektryczny, cross, quad taniej?

Już teraz odwiedź najbliższy salon partnerski Barton Motors, gdzie nasi fachowcy doradzą ci w wyborze twojego nowego pojazdu.

 

zobacz pozostałe wiadomosci