#zostańwdomu z Barton Motors: dostawa za grosze przy zakupie motocykla lub skutera!

Edit 13-08-2020:

Wyczerpaliśmy już zakładany budżet pięciokrotnie. Bartony docierały do najdalszych zakątków kraju. Cieszymy się, że mogliśmy w tym tym trudnym czasie ułatwić Wam komunikację, zapewniając tani transport. Bądźcie z nami w kontakcie.

 


PROMOCJA NIEAKTUALNA!

 

 

Wiesz, że w dobie koronawirusa należy zostać w domu, a przemieszczanie się trzeba ograniczyć do niezbędnego minimum? Musisz dojechać do pracy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy, ale użycie komunikacji zbiorowej niesie niepotrzebne ryzyko rozprzestrzeniania wirusa? Przyszedł więc najwyższy czas na własny jednoślad! Barton Motors przyłącza się do akcji #zostańwdomu i przy zakupie dowolnego skutera, motocykla, czy motoroweru gwarantuje dostawę za grosze. Konkretnie, za 99 groszy na terenie Polski.

Zamów motocykl u naszego Dealera, a my załatwimy transport za grosze pod twoje drzwi

Skontaktuj się z najbliższym salonem marki Barton (telefonicznie lub internetowo) wybierz model, dogadaj szczegóły płatności – najlepiej internetowej, bo przecież należy zostać w domu – a cała reszta zostanie załatwiona za Ciebie. Salon przygotuje dla Ciebie jednoślad gotowy do jazdy, przeprowadzi obowiązkowy przegląd, a doświadczona firma logistyczna dostarczy Twój pojazd do domu.

Komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji dostarczy twój ulubiony kurier. Znajdziesz tam fakturę zakupu, homologację, oświadczenie, a także w przypadku motocykla: kartę pojazdu. Zostało jedynie zarejestrować swój nowy pojazd - całe szczęście tę czynność także możesz zrobić przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

dostawa2.jpg

Pamiętajcie, że oferta jest ograniczona ilościowo. O zakończeniu akcji poinformujemy w aktualnościach na www.barton-motors.pl

Kontakt do swoich najbliższych salonów Barton Motors znajdziesz w zakładce GDZIE KUPIĆ.


Zobacz pozostałe wiadomosci