Pomagając innym, spełniła swoje marzenia

Do udziału w zeszłorocznej akcji Moto Serce 2015 zaprosił nas nasz przyjaciel z klubu motocyklowego Invaders MC. Impreza po raz pierwszy odbywała się w Rudzie Śląskiej i z tej okazji z przyjemnością przekazaliśmy jeden z naszych motocykli - N 125 - jako nagrodę główną w loterii, w której uczestniczyli wszyscy oddający krew tego dnia. Tak pozytywnego wyniku konkursu sami się nie spodziewaliśmy.

Zwyciężczyni nagrody głównej, Pani Adriana z Tarnowskich Gór w Motosercu uczestniczy od 2010. W Rudzie Śląskiej pojawiła się również na zaproszenie znajomego z klubu motocyklowego. Mimo wieloletniej pasji do motocykli, nigdy nie miała okazji spełnić swojego marzenia o posiadaniu  własnej maszyny.

Niezmiernie cieszymy się, że nasz N 125 trafił w dobre ręce! To chyba najlepsza z możliwych zachęta do uczestnictwa w tego typu imprezach!

"Z całego serca zachęcam wszystkich do bezinteresownej pomocy innym na wszelkie możliwe sposoby, bo jak życie pokazuje dobro wraca do nas ze zdwojoną siłą. 450 ml oddanej krwi zapewne uratowało komuś życie lub „podreperowało” zdrowie, a tym samym spełniło moje marzenia. " - mówi Pani Adriana po roku od wygranej.

 

Przeczytaj wywiad ze zwyciężczynią N125

 

zobacz pozostałe wiadomosci