ATV

Barton Braver 300 z homologacją

image/svg+xml
Dostępna kolorystyka
szary czerwony

Braver 300, nowość w ofercie marki Barton. Quad z homologacją T3b, którym bez przeszkód będziemy mogli realizować podróże małe i duże. Poruszanie się po drogach publicznych, to niekończące się możliwości. Sprzęt ten z powodzeniem znajdzie zastosowanie w rolnictwie, leśnictwie, w gospodarstwach domowych, czy wśród amatorów poszukujących przygód poza asfaltem.

Najmocniejszy model w ofercie napędzany jest jednocylindrowym silnikiem, chłodzonym cieczą, który dysponuje mocą 16,3KM. Moc ta pozwala na sprawne poruszanie się po drogach utwardzonych jak i gruntowych. Pewność prowadzenia w warunkach mieszanych zapewniają duże koła oraz spory prześwit. Użytkownicy gospodarstw domowych docenią hak z homologacją, w który Barton Braver 300 został wyposażony. Podepniemy do niego przyczepkę i przetransportujemy owoce ze zbiorów, drewno na opał czy świeżo skoszoną trawę dla zwierząt hodowlanych.

Osoby łaknące przygody i ceniące praktyczność, także świetnie odnajdą się za sterami Bravera 300. Solidne stelaże pozwolą przymocować swój bagaż, namiot i śpiwory i ruszyć w nieznane. Marzy Ci się podróż z kompanem? Braver 300 jest przystosowany do podróży we dwoje. Podwójna wygodna kanapa i dodatkowe oparcie dla pasażera czynią go komfortowym środkiem transportu. Czego chcieć więcej!

Dzięki homologacji T3b, do prowadzenia Barton Bravera wystarczy nam prawo jazdy kategorii B. Quada zarejestrujemy jako ciągnik rolniczy i jest to bez wątpienia atut dla rolników i osób prowadzących działalność gospodarczą, ponieważ będą one mogły odliczyć podatek VAT.

SEE WHERE TO BUY TECHNICAL SPECIFICATIONS
TECHNICAL SPECIFICATIONS
ENGINE
ENGINE
Single-cylinder, 4T
CAPACITY
270,5 cm3
IGNITION
-
MAXIMUM POWER
12 kW / 5500 rpm
STARTING
electric
GEARBOX
automatic R+N+H+L CVT
DIMENSIONS AND WEIGHT
LENGTH
2050 mm
HEIGHT
1260 mm
WIDTH
1100 mm
SEAT HEIGHT
-
AXLE BASE
1250 mm
WEIGHT
346 kg
CLEARANCE
220 mm
WHEELS
FRONT RIM
steel/aluminium12"
FRONT BRAKE
2 disc śr. 170 mm
FRONT SHOCK ABSORBER
-
REAR RIM
steel/aluminium12"
REAR BRAKE
disc śr. 220 mm
REAR SHOCK ABSORBER
-