Nowy Hyper z kuframi

Nowość w ofercie Bartona, która jest spełnieniem snów wielu podróżników. Ogromna przestrzeń bagażowa i komfortowa pozycja zajmowana za kierownicą sprawia, że dłuższe wyprawy są bliżej niż myślisz. Wystarczy tylko zapakować wszystkie potrzebne rzeczy i ruszyć w poszukiwaniu przygód. 

Pojazd wyposażony jest w elektroniczny wtrysk paliwa zapewniając tym samym mniejsze zużycie paliwa i stabilną pracę silnika. Odpowiednio dobrana mieszanka pozwala dłużej utrzymać silnik w dobrej kondycji. Hyper zachwyca także wyglądem. Kierunkowskazy, tylna lampa i boczne paski wykonane w technologii LED uzupełnione o cyfrowe zegary zachwycają oko nowoczesnością.  Sportowego charakteru nadaje mu dźwięk wydobywający się z podwójnego wydechu który poprowadzony pod siedzeniem pozostawiając dużo miejsca na pracę zawieszenia. Hyper wyposażony w przedni amortyzator typu upside down w połączeniu z tylnym mono absorberem jest w stanie wiele wybaczyć, zapewniając komfort poruszania się nie tylko po utwardzonych drogach. Jego 17-calowe szprychowe koła fabrycznie wyposażone w terenowe opony pozwalają w każdej chwili zjechać z asfaltu i ruszyć w nieznane zapewniając poczucie bezpieczeństwa nawet na sypkich szutrowych nawierzchniach. 

To świetna propozycja dla osób, które nie tylko szukają sprawdzonego leku na miejskie korki, ale przede wszystkim dla tych, którzy pragną czerpać z jazdy prawdziwą przyjemność.

Dowiedz się więcej

zobacz pozostałe wiadomosci