Wideo inspirowane podróżniczą naturą Hypera

Barton Hyper -  Motocykl Adventure 125

Wystarczy prawo jazdy B

Z nim niedostępne miejsca stają się przystępne

Chcesz zjechać z asfaltu? Nie zastanawiaj się - działaj! Wysoki prześwit, terenowe opony i nienaganne zawieszenie sprawia, że w terenie poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Solidna rama, która technicznie przygotowana jest pod większe pojemności silnika gwarantuje trwałość. Nie straszny jej kontakt z ziemią, co poza asfaltem może się niejednokrotnie wydarzyć. System CBS zdba o to, żebyś przy awaryjnym hamowaniu nie musiał sam podnosić się z ziemi. 

Do wyboru, do koloru

Jego wygląd sugeruje, że nie jest to motocykl 125. Podwujny układ wydechowy symetrycznie poprowadzony po obu stronach motocykla. Masywne lagi o średnicy ⌀48-51 mm również podkreślają charakter mocnago zawodnika. 
Model ten ma jeszcze jedną ważną cechę która w tym przedziale cenowym nie jest oczywista. Motocykl występuje w 4 różnych kolorach w 2 wersjach - z kuframi lub bez kufrów. To daje aż 8 różnych możliwych kombinacji. Do wyboru mamy pomarańczowy, zielony, czerwony i żółty. Każdy z nich został wyselekcjonowany z ogromnej bazy odcieni i nie jest przypadkowy.

A teraz zostawimy was z filmem który pokazuje jaki na prawdę jest Barton Hyper

Chcesz znaleźć publikacje na temat Hypera, poznać jego dane techniczne i cenę?

Przejdź do modelu

 


Zobacz pozostałe wiadomosci