Barton E-max Li-ion: skuter elektryczny z wyjmowaną baterią i dużym zasięgiem – już w salonach

Niedrogi skuter elektryczny otrzymuje nowe baterie, a wraz z nimi wysoki zasięg oraz łatwy sposób ładowania. Barton E-Max Li-ion pokazuje nową jakość.

E-Max jest jednym z dwóch (a teraz już z trzech) skuterów elektrycznych w ofercie Barton Motors. Już w swojej podstawowej wersji był popularnym wyborem wśród klientów – łączy łatwość prowadzenia, niskie koszty eksploatacji i zakupu oraz wysoką bezobsługowość (brak konieczności wymiany oleju czy świecy). W nowej wersji staje się pojazdem jeszcze wygodniejszym w użyciu. Elektryczny Barton E-Max, a także nowy E-Max Li-Ion homologowany jest jako motorower, a więc można nim jeździć nawet bez prawa jazdy.

_40A1036.jpg

Nowe ogniwa litowo-jonowe!

Popularny skuter przeszedł metamorfozę i pojawia się jako Barton E-Max Li-ion! Najważniejszą nowością jest zastosowanie zupełnie nowych baterii. Ogniwa litowo-jonowe są aktualnie najnowocześniejszym rozwiązaniem w jednośladach i pojazdach miejskiej mobilności. Charakteryzują się niską wagą, a w przypadku E-Maxa Li-ion niosą kilka dodatkowych zalet.

Czytaj dalej

zobacz pozostałe wiadomosci