Barton Raze 200. Mocny zawodnik w kategorii ATV 200 cm3

Barton Raze 200. Mocny zawodnik w kategorii ATV 200 cm3

W ofercie pojazdów ATV marki Barton Motors na sezon 2024 pojawił się nowy model - Barton Raze 200. To typowy przykład dobrze zaprojektowanej i wytrzymałej przeprawówki, gwarantującej użytkownikom mnóstwo satysfakcji z pokonywania wszelkich terenowych przeszkód.

W podstawowym wyposażeniu Bartona Raze 200 znajdziemy handbary osłaniające dłonie, przydatne lusterka oraz elektroniczny panel wskaźników z miniowiewką, zapewniający świetny widok na parametry pojazdu, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Wygodne siedzenie z oparciem dla pleców kierowcy oraz system przednich i tylnych stelaży umożliwiających montaż dodatkowych akcesoriów czy bagażu sprawiają, że daleka wyprawa jest teraz w zasięgu każdego fana offroadu.

Quad Barton Raze 200 posiada w standardzie nowoczesne oświetlenie LED, hydrauliczne hamulce tarczowe, wysokiej jakości kostkowe opony, założone na 10-calowe stalowe bądź aluminiowe felgi, oraz niezbędną dla większości przyszłych właścicieli przednią wyciągarkę. Raze 200 został zaprojektowany, by sprostać praktycznie każdemu terenowemu wyzwaniu.

Bartona Raze 200 napędza czterosuwowy, chłodzony powietrzem silnik, współpracujący z automatyczną skrzynią biegów CVT i nowoczesnym zawieszeniem, wykorzystującym amortyzatory sprężynowo-olejowe, połączonym z mocną stalową ramą. Taka konstrukcja pojazdu zapewnia pewność i komfort prowadzenia, idealne tłumienie nierówności oraz optymalne osiągi na asfalcie czy poza nim. Ten czterokołowiec potrafi rozpędzić się do prędkości aż 60 km/h!

Ekstremalne warunki w terenie jak głębokie błoto czy śnieg, wartkie strumienie bądź kopny piach to przeszkody, w których ten quad czuje się najlepiej. Jest gotów do jazdy po kamienistych ścieżkach, można się nim przeciskać przez wąskie wąwozy czy przeprawiać przez błotniste rzeki.

Barton Raze 200 to pojazd, którego walory doceni każdy entuzjasta wypraw terenowych, a jego moc i charakter zapewnią prawdziwy zastrzyk offroadowej adrenaliny. Dostępny jest obecnie w trzech kolorystykach nadwozia: szaro-czerwonej, szaro-zielonej i zielono-czarnej. Cena za wersję na felgach stalowych to zaledwie 8700 zł, a z opcjonalnymi alufelgami - 9300 zł.

Zainteresowanych tym modelem, jak i pozostałą ofertą dostępnych u nas czterokołowców zapraszamy do najbliższego punktu sprzedaży pojazdów Barton Motors.

Dane techniczne

Silnik: czterosuwowy, jednocylindrowy
Pojemność skokowa: 177,3 cm3
Chłodzenie: powietrzem
Napęd: łańcuch
Moc maksymalna: 7,3 kW przy 7500 obr./min
Skrzynia biegów: automatyczna, bezstopniowa D+N+R 
Rozruch: elektryczny 
Długość: 1800 mm
Wysokość: 1130 mm
Szerokość: 1060 mm
Rozstaw osi: 1150 mm
Wysokość siedziska od podłoża: 810 mm
Waga: 185 kg
Dopuszczalna maksymalna ładowność: 220 kg
Felgi przód/tył stal/alu: 10"/ 10"
Opony przód/tył: 23x7-10/ 22x10-10
Hamulce przód/tył: tarczowy / tarczowy
Zbiornik paliwa: 6,5 litra
Maksymalna prędkość: 60 km/h

Zobacz pozostałe wiadomosci