Rozpocznij kolejny sezon motocyklowy z nowym pojazdem i pakietem dodatków gratis wartym 1000 zł

Z początkiem nowego sezonu motocyklowego 2024 wychodzimy naprzeciw potrzebom entuzjastów jednośladów dostępnych na prawo jazdy kategorii B lub A1 oferując im specjalną, łączoną akcję promocyjną „Pakiet akcesoriów wartości 1000 zł wraz z zakupionym pojazdem”.

Zakup skutera lub motocykla pojemności 125cm3 posiadającego homologacją drogową w okresie od 1 do 30 marca 2024 roku będzie premiowany* pakietem dodatków o wartości 1000 zł brutto. Dodatkowo część pojazdów z aktualnej oferty jest dostępna w obniżonych cenach. Teraz możesz zaoszczędzić 1200 zł na rasowym sporcie Bartonie Blade-R, otrzymać rabat w wysokości 1100 zł na neo scramblera Stratosa 125, zapłacić o 1000 zł mniej za popularnego advenczera Bartona Hypera (z kuframi lub bez), czy też skorzystać z 600 zł zniżki na najtańszy motocykl o pojemności 125 cm3, Bartona Street-R. To znaczące oszczędności, które z pewnością przydadzą się na pokrycie kosztów nadchodzących podróży czy serwisowania pojazdu. W ofercie promocyjnej znajdziesz również inne modele na kategorię B, takie jak Classic 125, GT 125, X-trail 125 ABS, B-Max 125 oraz Falcon 125.

Dla każdego nowego właściciela pojazdu biorącego udział w promocji przygotowaliśmy pakiet startowy, który sam skomponujesz na stronie PROMOCJI. Do wyboru są markowe włoskie kaski, gogle, rękawiczki, certyfikowane zabezpieczenia antykradzieżowe, trwałe pokrowce czy dedykowane kufry. Produkty pochodzą z oferty znanych producentów akcesoriów motocyklowych: Just1Racing, Origine Helmets, Kovix Security Sytem oraz Moretti Parts. Zamówienie potrzebnych dodatków jest proste - wystarczy w okresie trwania promocji kupić pojazd 125 z homologacją i wypełnić formularz na stronie. *Ilość pakietów promocyjnych jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji.

Wszystkie szczegóły i regulamin na stronie

Pakiet startowy

zobacz pozostałe wiadomosci