Kup skuter elektryczny i zyskaj podwójnie!

 

Kup w czerwca skuter elektryczny i zyskaj podwójnie. Zgarnij rabat na pojazd i pakiet 500 zł na akcesoria.

 

Do końca maja wszyscy zainteresowani zakupem elektrycznego skutera Barton Motors mają możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty, gdzie zyskujesz podwójnie. Właśnie teraz startuje promocja, jakiej nigdy nie było! Możesz zgarnąć wybrane akcesoria motocyklowe, oszczędzając aż 500 zł  i zakupić skuter elektryczny nawet 2100 zł taniej. Sprawdź koniecznie jak skorzystać z okazji.

W Barton Motors wychodzimy naprzeciw zwiększonemu zainteresowaniu pojazdami elektrycznymi wśród osób zainteresowanych ekologicznymi środkami transportu osobistego. To właśnie do nich i właścicieli osób produkujących własną energię elektryczną, korzystających m.in. z instalacji fotowoltaicznych, kierujemy specjalną akcję zakupową polegającą na ofercie nabycia jednego z trzech modeli skuterów Barton Motors w wyjątkowych, niepowtarzalnych cenach.

Akcja w szczegółach wygląda następująco:

  • nasz największy i cieszący się dużym zainteresowaniem maxiskuter Barton E-max można teraz nabyć o 2100 zł mniej + zgarniasz pakiet akcesoriów wartości 500 zł za 1 zł*
  • nowoczesnego i eleganckiego Bartona Evivo kupisz z rabatem aż 1200 zł, płacąc jedyne 5499 zł brutto + dostaniesz także pakiet 500 zł za 1 zł*
  • za miejskiego, zwinnego Bartona Energy zapłacisz 500 zł taniej + otrzymasz pakiet 500 zł za 1 zł*

Jeśli w okresie 01.05.2024-30.06.2024 nabyłeś elektryczny skuter marki Bartona (niezależnie od rocznika), zarejestruj swój zakup na naszej stronie i dobierz  do swojego nowego pojazdu przydatne akcesoria, płacąc za każdy produkt tylko złotówkę do kwoty 500 zł brutto. W przypadku przekroczenia tej kwoty wystarczy uregulować nadwyżkę i odebrać od kuriera swój osobisty pakiet startowy.

Lista akcesoriów do indywidualnego wyboru jest długa, co gwarantuje, że każdy klient znajdzie produkty przydatne w codziennej jeździe na jednośladzie. W zestawieniu dodatków, które samodzielnie wybierzesz są różnego przeznaczenia kaski motocyklowych od znanych producentów Origine Helmets, zabezpieczenia antykradzieżowe marki Kovix Security System, pokrowce ochronne Moretti Parts oraz rękawiczki Just1 Racing.

Dostępność produktów ujętych na liście akcesoriów oferowany w tej promocji jest ograniczona ilościowo, a o możliwości otrzymania konkretnego produktu  w wybranej specyfikacji decyduje kolejność rejestracji zakupionego pojazdu.

Pamiętaj, że wymagamy załączenia skanu bądź zdjęcia dokumentu potwierdzającego zakup skutera uczestniczącego w promocji, na którym widoczne są takie informacje jak data i miejsce zakupu oraz jego VIN i rok produkcji. 

 

* Możliwość wybrania potrzebnych akcesoriów w kwocie 500 zł brutto wiąże się jedynie z symboliczną opłatą 1 zł brutto za każdy produkt. Ewentualna nadwyżka wynikająca z zamówienia produktów wykraczających ponad tą kwotę musi być uregulowana przed odebraniem zamówienia.

 

Wszystkie szczegóły i regulamin na stronie

PAKIET STARTOWY

 

zobacz pozostałe wiadomosci